Santuoka be sutvirtinimo sakramento

Paklausė Gerda Gruodžio 5, 2018 Tema: Santuoka
Sveiki.

Tuokiames Birzeli 2019 Lietuvoje. Gyvename uzsienyje, ir tik suzinojome jog santuokai baznycioje privaloma tureti sutvirtinimo sakramenta. Esu is labai religingos seimos bet susikloscius situacijai ir bunant jauname "maistininkes" amziuje nebaigiau pamokeliu ir nepiremiau sutvirtinimo sakramento. Mano busimas vyras yra uzsenietis ir niekada nebuvo krikstytas ar priemes kita religija.
Nuejome i vietine kataliku  baznycia, jiems reikia 9-12 menesiu sutvarkyti dokumentus kuriuos turetu pateikti i Lietuvos parapija jog as priemiau sutvirtinimo sakramenta ne Lietuvoje.
Vestuves uzsakytos, visi sveciai is uzsienio uzsisake bilietus, visi uzstatai sumoketi.. o santuoka baznycioje man labai svarbu.. Ar butu galima prasyti kazkokios isimties ?
Susijęs su atsakymu į klausimą: Ar galima tuoktis neturint sutvirtinimo sakramento?

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas B. Gruodžio 24, 2018
1. Parapijoje, kurioje tuokiatės, pabandykite atlikti pasirengimą ir priimti Sutvirtinimo sakramentą, gal būt, išimties tvarka.

2. Jei nėra galimybės gauti sakramentą prieš santuoką, klebonas gaus vietos vyskupo leidimą tuokti be sakramento. Bus nurodyta, kokius dokumentus turėsite pristatyti Jūs.
Užduoti Klausimą

Temos


...