kas su manimi ne taip ?

Paklausė klaustukas Gruodžio 24, 2018 Tema: Bažnyčia
Sveiki visi kas skaitote žinau, kad tai skaitys visi tad gal ir kitiem taip yra , bet nesiryžta klausti dėl viešumo na, o aš pabandysiu, nes daugiau nežinau kur galėčiau kitur gaut atsakymą.
Taigi pradėkim nuo to, kad esu krikštytas ir esu netikintysis ir nepraėjas komunijos. Netikintysis ne ta prasme kad netikiu, kad Dievo nėra, ne aš tikiu kad mes visi jį sukūrėme panašų į save ir mes visi esame jis, bet visgi ne apie tai aš čia. Gal nuo septynerių ar panašaus amžiaus kai dar tykejau Dievu pilnai savo sirdimi man pasidarė bažnčioje negera. Ir taip pastoviai kai vos atsiduriu bažnyčioje visada man pasidaro bloga. o netyket pradejau nuo 13 kai pradejau domėtis žmonėmis kodėl jie tokie? ir kas aplink mus supa ir pan. Tad klausimas kas su manim negerai jei net kai tykejau Dievu man bažnyčioje pasidarydavo bloga ?
Ačiū kas skaitėte gal ir kiti man galės atsakyti i mano klausimą, nes kiek klausiau niekas nežino ir neturi konkretaus atsakymo

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas Sausio 10
Man atrodo kad Jūsų gyvenime nėra Jėzaus. Štai jums ir atsakymas. Linkiu atrasti Jėzų ir leisti jam tapti jūsų gyvenimo Viešpačiu. Nepamirškite, kad tai yra procesas ir prireiks laiko Jėzų pažinti, suvokti, kad Jis Jus myli. Tad linkiu sėkmės ieškant pagalbos.
Užduoti Klausimą

Temos


...