Paduoti byla baznytiniam teismui ar ne?

Paklausė Tema: Santuoka
GJK,
Zmonos iniciatyva, mes issiskyreme civiliskai (pries metus). Ji dabar gyvena su kitu vyru.
Kai tuokemes praejome kursus suzadetiniams, iki santuokos gyvenome be intymiu santykiu (laukeme santuokos), netgi padejome vesti Alfa kursus, giedojome baznytiniame chore, sekmadieniais lankeme baznycia, vakarais meldemes kartu, per musu vestuviu pokyli kartu su visais sveciais kalbejome "Teve Musu" malda. As labai aiskiai supratau ka dariau, ta pati supratima maciau ir is zmonos puses. Abu buvome tikintys, taip kaip mokina kataliku baznycia. Daznai sau sakydavau, kad jei sita santuoka galima paskelbti negaliojancia, tai bet kuria santuoka, galima tokia paskelbti.
Praejus keliems metams, zmona l praturtejo ir pasikeite. Kai kurias tikejimo tiesas pradejo traktuoti savaip, as jai tapau ne jos "lygio" ir pan... Prasidejo istisiniai manimi nepasitenkinimai. Santuoka tesesi 7 m.
Ar teisinga tokiu atveju paduoti byla i tribunola, kai pats neabejoju, kad musu santuoka ivyko, t.y. buvo gautas sakramentas?

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Na santuoką negaliojančia daro priežastys ir kliūtys iki jos. Jūsų istorijoje santuoka sudaryta tikrai galiojančiai. Apgailestauju, dėl pasikeitusio žmonos mąstymo.
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...