Dėl santuokos su ateistu

Paklausė Tema: Santuoka
Sveiki,

Aš esu labai tikintis žmogus, tačiau žmogus, su kuriuo noriu sukurti darnią šeimą yra ateistas (krikštytas, priėjęs pirmąją Komuniją, tačiau pasukęs kitu keliu ir laiko save ateistu)

Tačiau yra didžiulis mano noras, kad santuoka įvyktų Dievo namuose, kitą pusę tą supranta ir įvertina. Klausimas būtų toks, ar galima santuoka su kitų pažiūrų žmogumi, ir ar ji būtų galiojanti, nes abu vienas kita labai mylime ir vertiname.

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Be abejo tokia santuoka galima, bet apie viską turite atvirai kalbėtis ir tarpusavyje ir nuėję tartis dėl santuokos, jog būtų aišku kaip tvarkyti reikiamus dokumentus. Sutuoktinio netikėjimas yra jo poziciją, kurią reikia gerbti. Bet turite atsakyti ir į dar vieną svarbų klausimą. Atsakyti jį sau, ar tikrai esate pasirengusi laikytis visų santuokinių įsipareigojimų. Į juos įeina ir tikėjimo praktikavimas gimusių vaikų krikščioniškas auklėjimas. Jūs duosite priesaiką. Todėl manymas, kad galite prisitaikyti prie sutuoktinio čia nėra tinkamas. Būtina abipusė pagarba, bet ir aiškus žinojimas, kas kam ir kaip įsipareigoja ir kad negali būti paskui kažkokie priekaištai, manipuliacijos. Labai svarbu, kad jūsų tikėjimas išliktų toks pats stiprus ir gilus, kokį sakotės turinti šiandien.
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...