Kodėl kai kuriose katalikų bažnyčiose yra masoniniai -satanistiniai simboliai.?

Paklausė Rita Kovo 13, 2019 Tema: Bažnyčia
Kodėl katalikų ir provoslavų ,ir liuteronų kai kuriose bažnyčiose yra masoninių simbolių -trikampiai ,su viską matančia akimi.Kiek domėjaus masonai -satanistai šį simbolį naudoja ritualuose ir jie garbina liuciferį (t.y. jo matanti viską akis.)Pas masonus šitas simbolis ,kaip ir kiti trikampiai su apverstu trikampiu pagrindinis jų simbolis ,kaip ir raidė G ....M.......Šie simboliai yra----Žemaičių kalvarijos bazilikos viršuve----trikampis su akimi,15 stotis-tas pats.Aušros vartuose viršuje,Paberžės bažnyčioje .Ir kas keisčiausia -naujai pastatytoje,rodos ,Kėdainiuose  bažnycioje .Ji pastatyta 1996m.Manau ,kad ir kitose yra .
Ir -ką reiškia toks kryžius  ne kryžius -jame M raidė .(masonų žiurstai)...ant popiežiaus Pauliaus karsto .per jo laidotuves.Ačiū.

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas B. Balandžio 21, 2019
Bažnyčiose Jūsų minimi ženklai yra ne masoniški, o krikščioniški. Jums tiesiog reikėtų plačiau paskaityti apie krikščionišką simboliką, o ne vien fragmentą iš masonų simbolikos. Toks fragmentiškas apsiskaitymas, pateikiamas kaip tikras žinojimas, gali kitiems atrodyti labai nerimtu ir net juokingu.
Užduoti Klausimą

Temos


...