Ar galima priimti bažnytinę santuoka, nors esame jau prieme civilinę santuoka?

Paklausė Ieva Rugpjūčio 5, 2019 Tema: Santuoka
Laba diena, su vyru esame susituokę civilinėje metrikacijojoje, kitais metais planuojame vaikučio krikštynas ir tuo pačiu norime priimti bažnytinę santuoka. Ka reikia daryti? Ar taip galima? Esu girdejusi, kad reikalingi kursai, taciau jau esame susituoke ir turime vaika. Kaip viskas vyksta? Lauksiu atsakymo, is anksto ačiū uz sugaista laika!

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas Rugpjūčio 7, 2019
Norint priimti Santuokos sakramentą turite būti abu pakrikštyti, priėmę Pirmąją Komuniją ir Sutvirtinimo sakramentą. Jei kažkurių sakramentų neturite, reikia pasirūpinti dėl jų pasirengimo. Šiuo klausimu geriausia kreiptis pas savo parapijos kleboną, kad suteiktų informaciją, kur ir kaip tai padaryti. Ir patarčiau padaryti tai iki rudens.

Jei su šiais trimis sakramentais viskas tvarkoje, tai ne vėliau kaip penkiems mėnesiams likus iki numatytos santuokos ir vaiko krikštynų datos turite kreiptis į tą parapiją, kurioje norėsite švęsti savo Santuoką ir vaiko Krikštą. Kursai prieš santuoką bus reikalingi. Viską smulkiau dėl pažymų, kursų, krikštatėvių pakalbėsite nuvykę pas kunigą.

Sėkmės!
Užduoti Klausimą

Temos


...