ar galima krikštyti vaikus slapta kaip Sovietu Sajungoje

Paklausė Tema: Krikštas
pagal dabartinį vaiko teisių įstatymą vaiko krikštas yra nusikalstama veika (psichologinis smurtas kurio metu vaikas patiria psichologinį diskomfortą) už kurią bus vykdoma baudžiamoji atsakomybė. šiuo metu valdžia specialiai nebaudžia ir neakcentuoja bausmės už vaiko krikštijimą, tačiau netrukus bus baudžiama ir baudžiama atgaline data. kunigai neperspėja žmonių kad už viešą krikštą nuo 2018-07. ateityje bus baudžiama laisvės ir vaikų atėmimu. nebent prezidentas dabar paskelbtų amnestiją tiems kurie krikštijo vaikus. bandžiau kreiptis pagalbos į Katalikų Bažnyčios tribunolą ir į įvairius kunigus - bendravimas arba neprasideda arba nutrūksta man net nespėjus paaiškinti dėl ko kreipiausi.
klausimas butų toks: kaip krikštyti vaikus slaptai, kad netolimos ateities valdžia negalėtų imtis represijų už vaiko krikštijimą.

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Jūs klaidingai vertinate teisines aplinkybes, neteisingai suvokdamas ir vertindamas dabartinius įstatymus. Kol kas už kūdikių ir vaikų krikštijimą baudžiamosios atsakomybės nėra ir ateityje nenumatoma. Jeigu taip atsitiktų, Bažnyčia niekada neskelbtų, kaip galima vaikus krikštyti slaptai, nes būtų paviešintas slaptumas. Taigi, paskubėkite savo vaikus pakrikštyti, kol leidžiama, o jei bus kada uždrausta, kai reikės krikštyti,tiesiog kreipkitės pas patikimą kunigą.
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...