Ar galiu ištekėti jei turėjau daug intymių nuopolių?

Paklausė Tema: Santuoka
Garbė Dievui,
Teko didelių išbandymų patirti nuo sulig vaikystėje patėvio intymių žaidimų, paauglystėje išprievartavimo, vėliau nepagarbos ir nemeilės savo kūnui atsiduoti iš anksto it norint užsitarnauti meilės. Išprievartauta nesiskundžiau, paslėptai išgyvenau traumą ir net neišpažinau to kunigui. Patėvis nužudė motiną, gyvenau našlaitės dalią. Savo tikrojo tėvo nepažįstu ir likusi neatskleista tiesa kas jis.
Vėlesni atsidavimai tapo it greičiau užtušuoti nekaltybės dėmę ir iš baimės prisipažįnti apie patyrimus, bet nevedė prie santuokos.
Dar vėliau atsitolinau nuo Dievo ir gyvenau bukindamasi alkoholiu, lėbavimu ir nesantuokiniais ryšiais. Buvau susidėjusi net su vedusiu, šeimą turinčiu vyresniu vyru, nors išties tai tik tėvo ilgesys ir vyriškos stokos skausmas vedė prie to. Buvau labai iširusios moralės ir netgi pasipūtusi.
Visi užsimezgę santykiai iširdavo  be santuokos. Jokių abortų neturėjau. Taip iki mano 40ties metų.

Dabar esu moralinio blaivėjimo stadijoje ir noriu patarimo, ar išvis galiu tikėtis santuokos su vyru, kai turiu tokį praeities bagažą?
Kaip tinkamiausiai elgtis, kai mano buvęs ilgametis sugyventinis eina krikštytis ir priimti krikščionišką gyvenimą bei peršasi? Mano praeitį žino nuotrupomis.
Ar tokiai moteriai kaip man, geriau likti nugyventi gyvenimą vienai?
Labai dėkoju Jums iš anksto už dvasinius patarimus .

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Praeities patirtys netrukdo ir nedraudžia sudaryti santuoką, jei tik nesate taip sužeista, kad būtumėte neįgali prisiimti jos svarbiausius įpareigojimus.
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...