Pragaro egzistavimas.

Paklausė Rita Balandžio 20 Tema: Visi kiti
Popiežius Pranciškus .2018m .balandžio mėnesį pareiškė ,kad pragaras neegzistuoja,Blogieji ,netikintieji -tiesiog išnyksta.t y.jų sielos .Ar popiežius neskaito Šv Rašto, ar jis  tarnauja kitam dievui.Ir antras klausimas .Kaip jūs žiūrite į naująją pasasulinę tvarką ir į vieną religinę sistemą,prie kurios labai prisideda popiežius Pranciškus.Susijungti ,bendrauti -juk nieko tokio '',nes juk vienas Dievas''...O kur Jėzaus auka ant kryžiaus..Aiškiai parašyta ,kad Jėzus vienintelis kelias į išganymą.Popiežius Paulius net koraną pabučiavo.Ir nusiėmęs batelius pagerbė Sudane tuos ,kurie įnirtingai žudo krikščionis...na ir t.t. jūs geriau žinot......Juk popiežius neklystantis ......O kur statūla parvežta iš Amazonės.Atlikti ,okultiniai veiksmai su jais ir t.t. ir t.t. Ar jūs nematote, ar nenorite matyti popiežių veiklos ,kuri įteisina viską ,kad parašyti apr.Jonui .viskas pildosi .Einama prie vienos religinės sistemos , prie antikristo veiklos..Spalio mėn.planuojamas poelgis ,kuris visiškai krikščionim svetimas. Ačiū už atsakymą.

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas B. Spalio 8
Pragaras tikrai egzistuoja, kartu su visomis piktosiomis dvasiomis, įskaitant ir pragarą pasirinkusių žmonių sielas. Sunku įsivaizduoti, kad popiežius tą neigtų, nebent paėmus iš konteksto išimtą frazę.

"Paskutiniųjų dalykų" atžvilgiu, įskaitant ir išpranašautus atkritimus, išdavystes ir kita, svarbiausia yra Džiaugsmingosios Naujienos tiesa: kas ištvers su Kristumi, bus išgelbėtas. "Būti su Kristumi" reiškia gyventi jo dvasia: teisingumo, atlaidumo, dosnumo, meilės... Tai yra svarbiausia išgananti tiesa.
Užduoti Klausimą

Temos


...