Skyrybos ir Katalikų bažnyčia

Paklausė Tema: Santuoka
Mt 19,9
9 Ir Aš jums sakau: kas atleidžia savo žmoną,-jei ne dėl ištvirkavimo,-ir veda kitą, svetimauja. Ir kas atleistąją veda, svetimauja”.
1 Kor 5,9 Jums rašiau savo laiške, kad nebendrautumėte su ištvirkėliais.
1 Kor 5,10 Suprantama, ne su visais šio pasaulio ištvirkėliais, gobšais, plėšikais ar stabmeldžiais, nes tada reikėtų pasitraukti iš šio pasaulio.
1 Kor 5,11 Bet jums rašiau, kad nebendrautumėte su tuo, kuris vadinasi brolis, o yra ištvirkėlis, gobšas, stabmeldys, keikūnas, girtuoklis ar plėšikas. Su tokiu net nevalgykite kartu.
1 Kor 5,12 Kam man teisti svetimus? Argi ir jūs ne savuosius teisiate?
1 Kor 5,13 Tuos, kurie ne mūsiškiai, Dievas teis. Todėl „pašalinkite piktadarį iš savo pačių tarpo“.
Klausimas kodėl Popiežius vis lengvina skyrybas mūsų bažnyčioje juk Jėzus sakė kad tie kurie meta savo žmoną jei ne dėl svetimavimo svetimauja. Ir kodėl jis mus katalikus skatina kalbėtis su išsiskyrusiaisias.

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Jėzus tikrai pavadintų jus pabaltintu karstu. Dedatės teisuoliu? Turite galią skirstyti Dievo meilę ir gailestingumą?Sėdėkit ir pykit ant tų nusidėjėlių. Tik ką` nuo to patiriate? Tik ar ne apie muitininkus ir ištvirkėlius Jėzus pasakė, kad jie greičiau pateks į dangaus karalystę, nei tokie teisuoliai... Atpažinkit, kame slypi jūsų pyktis. Būkite palaimintas.
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...