Aš esu pasimetus ir nebesuprantu ką reiškia pasakymas: nieko čia blogo, kol "nevedat bendro ūkio".

Paklausė Tema: Nuodėmė
Garbė Jėzui Kristui!
Esu sutrikus ir visą dieną nerandu ramybės. Šiandien mane pasiekė žinia, kad mano mama neištikima. Tai nėra tik apkalbos, mačiau ir žinutes rašytas kitam vyrui, kuriose aiškiai matosi, kad jie bendrauja labai artimai. Mama šiuo metu jau virš 30 metų gyvena antroje santuokoje, ir kai išgirdau apie tokį jos poelgį likau lengvai sukrėsta. Aš nežinau nei kaip reaguoti nei kaip apie tai pasikalbėti ir ar išvis turiu teisė kalbėti apie tai su ja. Man apie tai pranešė sesės. Jos jau su ja kalbėjo, mama buvo sakius, kad tai tik draugystė. Dėja.. Kai viena sesuo papriekaištavo, jai sakydama "kaip tu dar i bažnyčią eini taip besielgdama" mama tik atsakė : aš jau kalbėjau su kunigu ir man sakė, kad viskas gerai jei nevedame bendro ūkio".
Ko aš nesuprantu? Ką tai reiškia?
Labai tikiuosi, gauti atsakymą čia ir tik viska apmasčius ir įvertinus padaryti kažkokius tolimesnius veiksmus, nes kol kas jaučiu užuojautą savo tėčiui, ir lengvą pyktį mamai. Tikrai tikiu, kad visi turim teisę i laimę ir meilę, bet ar taip galima? Jau antra santuoka šiaip laikoma nuodėme, o dar tokie dalykai "išlindo į paviršių". Kaip su išpažintim tada ir komunija? Labai prašau, padėkit Dievo akimis ivertinti ir suprasti situaciją.
Dėkoju!

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Be abejo pateisinti savo nuodėmes norime. Dar nėra aišku, ar tikrai mamai taip kunigas pasakė. Viena aišku, kad Jūsų mama kažkaip yra sužeista šioje vietoje. Esate moterys, tai gal ir pasikalbėkite moteriškai, kas nutiko. Bandykite suprasti, kodėl mama taip elgiasi. Neskubėkite jos teisti.

Dėl sakramentų. Jei pirmoji santuoka buvo bažnyčioje, dabartinė tik civilinė, tai išpažinties atlikti ir šv. Komuniją priimti Jūsų mama negali. Bendrauti su bet kokiu vyru mama tikrai gali ir tai nebus nuodėmė, kol tai tikrai nepreauga į romantinį bendravimą. Na ir svarbiausia, su visa šia situacija pati eikite į maldą ir prašykite Dievo Gailestingumo visiems Jums. Ramybės.
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...