Ieskau ismanancio zmogaus

Paklausė Tema: Religija
Ar yra Kaune kunigas/teologas/zmogus kuris stipriai ismano tikejima ir su kuriuo as galeciau kartas nuo karto susitikti ir pasikalbeti ? Mano problema - kol as tikejau aklai buvo stabilu, taciau kai praeitais metais nutariau pazinti dieva ir nuejau i Alfa grupe viskas apsiverte. Pats tikejimas nesusvyravo, jis net gileja, taciau susvyravo poziuris i Kataliku baznycia. Tie zmones, kurie vede Alfa kursa i mano klausimus atsakyti nesugebejo ir net pradejo manes salintis, vengdami mano klausimu.

Kuo labiau gilinuosi, pazystu dieva ir kuo daugiau neatsakytu klausimu pradedu pastebeti, kad kartais pamokslai misiu metu yra neteisingi ar dalis pamokslo yra klaidinanti tikinciuosius. Pradejau pastebeti kad kunigai ir apskritai Kataliku baznycia tam tikrais atvejais elgesi netinkamai. As pradedu nusivilti.

Siais metais pakeiciau Alfa grupele. Vyksta nuotoliniu budu. Is online kurso nera ko ir tiketis geros kokybes, o ir naujo grupes vadovo nenoriu ivaryti i kampa savo klausimais. Bijau kad prades manes vengti.

Labai noriu, kad atsirastu stiprus zmogus kuris mane atstatytu i vezias.

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Gerai, kad kyla abejonės ir klausimai, kad yra kuo piktintis Bažnyčioje, nes tikrai yra. Ką galėtumėte tikrai padaryti, tai melsti asmenims, kurie nuliūdina atsivertimo malonės. Pats einate atsivertimo keliu, todėl esate teisngai "karštas". Tad teisingai elgiatės, jog ieškote, kas Jus dvasiškai lydėtų. Būtų per daug subjektyvu nurodyti konkretaus kunigo vardą ir pavardę. Dabar kol kas karantinas, kuris neleidžia mums laisvai judėti net į bažnyčią. Bet kai viskas taps laisviau pats lankykitės bažnyčioje ir ieškokite, koks kunigas galėtų Jus lydėti dvasiniame gyvenime.
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...