Kaip elgtis tokiu atveju?

Paklausė Tema: Egzorcizmas
Laba diena, taip nutiko, kad nėščia draugė primygtinai prašė nuotoliu pasikonsultuoti su būrėja, nors niekada anksčiau nebuvau to dariusi, ir, kad jai būtù ramiau, sutikau, po konsultacijos atsiuntė neva negatyvá nuimančias žvakes ir paklausus kam jos skirtos, atsakė, kad pašalinti blogai energijai tù žmoniù, kurie linki negero ir, kad jas sudeginus, galiu sulaukti žiniù, apie tuos žmones ištikusiá nelaimę. Nenoriu užsiimti jokiais burtais ir lankytis pas būrėjas, žinau, kad padariau nuodėmę paklausius draugės, tačiau kaip atsikratyti tomis žvakėmis? Nenoriu jù laikyti namuose, o nusiùsti atgal nebeturiu būrėjos adreso.

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Pirmiausiai, geras ženklas, kad sąžinės klausote ir nenorite užsiminėti burtais. Pagal tai ką parašėte logika tokia, kad būtų gerai besilaukiančiai, reikia kažką daryti, kad neva blogą linkintiems žmonėms būtų blogai. Tikra piktybinės "juodos" magijos modelis. Suprantama, kad bendravimas su burėja atneša kelis jausmus: kažkokią viltį, kad galbūt čia kažkas gero gali išeiti, ir baimę, kad reikia viską daryti, ką liepė, kad tik blogiau nebūtų.O tai pririša, kad vėl ir vėl naudotumės jos paslaugomis.

Patariu nedeginti žvakių, bet jas sulaužyti ir, tarkim, įmesti į upę, ar užkasti. O tada, ir pati, ir besilaukianti draugė daug melskitės, nueikite išpažinties, Komunijos, atsižadėkite nuodėmės, blogų įpročių, visiems atleiskite ir laiminkite, tuo pačiu ir būrėją. Atsižadėkite visokių magijų, burtų, baimių, nerimavimų tardamos "Jėzaus vardu atsižadu to ir to". Atrandama ramybė ir augantis pasitikėjimas Jėzumi bus ženklas, kad geru keliu einate.  Palaimos jums.        

kun Mindaugas Malinauskas SJ
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...