Bažnyčios išvaizda pasauliečiams..? Ką galiu atsakyti?

Paklausė Tema: Visi kiti
GJK!

Tenka šiuo laiku daug susidurti su pasauliečiu ateistu, prieštaraujančiu ir niekinančiu kunigus, bei visą bažnyčios veiklą. Sunku kažką atsakyti, kai pats neturiu pakankamai informacijos ar tai tiesa ar ne. Dažniausiai gaunu klausimus: iš kur pas kunigus "Teslos" (masinos naujausios), namai prabangūs, kodėl bylų tiek daug išlenda apie prievartautojus išvirkelius kunigus. Ką galiu atsakyti jam? Kaip yra iš tiesų?
Esu tikintis visa širdimi ir mano pamato nesudrebins audra, bet norisi jam papasakoti kaip yra iš tiesų.

P.S. veiksmas vyksta kariuomenėj dėl to šitų diskusijų neišvengsiu ir teks dar ilgai šiomis temomis diskutuoti, dėkoju už atsakymą.

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Teslas vairuojantys, prabangius namus turintys, lytinius nusikaltimus darantys kunigai jau gavo savo užmokestį. Kaip, matot, ne kas... Leiskite draugui būti ateistu ir palinkėkite būti tiesiog geru žmogumi. Ačiū, kad kunigų klaidos nėra tai, kas užstotų Jums Jėzų. Ačiū, kad gebate matyti ir šviesius dalykus Bažnyčioje ir tikėjime. Melskitės už tą kariškį. Jūs neprivalote jam atsakyti dėl telsos, prabangaus namo ar lytinių nusikaltimų. Juk tai ne jūs tas vairuotojas, namo savininkas ar lytinių nusikaltimų darytojas. Ačiū Jums.
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...