Ar galima santuoka be Sutvirtinimo Sakramento kai būsimas vyras nėra labai tikintis?

Paklausė Tema: Santuoka
Aš esu augusi tikinčioje šeimoje ir taip pat esu tikinti, tačiau mano sužadėtinis toks nėra. Sutvirtinimo sakramento nei jis, nei aš nesame priėmę, todėl man įdomu ar galima bažnytinė santuoka?
Bažnyčia ir tikėjimas man yra svarbus. Kiekvieną dieną aš padėkoju Dievui už viską, kiekvieną dieną ar prieš einant miegoti, ar vaikštant aš mintyse meldžiuosi ir pagalvoju, kad kai buvau vaikas tos prasmės Sutvirtinimo Sakramentui nelabai mačiau, o dabar kai esu suaugusi per darbų skaičių aš fiziškai neturėčiau galimybės pereiti Sutvirtinimo Sakramento paskaitų, o sužadėtinis net nemato reikalo to daryti (jis nėra nusistatęs prieš mano tikėjimą, o aš neteisiu jo dėl jo pasirinkimų) priimam vienas kitą, kokie esam ir neperšam vienas kitam savo įsitikimų, tik jis žino, kad jeigu galima bažnytinė santuoka, man ji daug reiškia ir sutinka tuoktis bažnyčioje bei krikštyti vaikus kai jų ateityje turėsime.

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Sutvirtinimo sakramentas yra vienas iš "įkrikščioninimo" sakramentų, todėl be jo žmogus negali pilnai dalyvauti Bažnyčios gyvenime. Santuokos sakramentui ruošiantis kunigas turi pareigą pasirūpinti, kad sužadėtiniai turėtų visus reikalingus sakramentus. Jei Sutvirtinimo sakramento neįmanoma suteikti, kunigas iš vyskupo gauna leidimą palaiminti tokią santuoką ir ji galioja. Kodėl savo klausimo neuždavėte ten, kur ruošiatės santuokai?
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...