Savo noru isejo is gyvenimo jaunuolis

Paklausė Tema: Bažnyčia
Laba diena. Praejusiu metu gruodzio 6 diena is gyvenimo pasisalino Mano vienintelis, 24 metuku sunelis. Per savo trumpa gyvenimeli nieko bloga niekam nepadare, saugojo mociute, neleido jai net greiciau eiti. Mokyklos istorijoje geriausias pazymiais ja baige,  veliau istojo I IT, gavo padidinta stipendija. Buvo geras, protingas, zinojo apie viska. Treciame Kurse paluzo, Kai negalejo surasti destytojo, kuris turetu patvirtinti jo Projekta. Eme nykti, sulyso, naktimis sedejo prie kompiuterio. Kaip tycia, buvau Vokietijoje. Niekas Man nepasake, kad jam blogai, atsirado astriu daiktu fobija. Sunelis liepe man nesakyti. Kaltinu save, kad neaplankiau jo, nepaguodziau. Dievas turejo mane nubausti. Matyt taip ir padare uz Tai, kad Isvaziavau, palikau suneli su mociute ir teta. Kai liko vienas namie,  pasikore ant savo mokyklinio salikelio. Mama sako, kad, Matyt Liga ji pribaige, nereikejo jo vieno namuose palikti. Dieve Mano, uz ka, kas ji pasieme toki, nekalta, nepadariusio nuodeme vaika. Kaltinu save, kad jo mazo nepakrikstyjau, neapsaugojau, jis, Matyt, neturejo Angelo sargo. Ka dabar daryti, kaip gyventi ar imanoma po mirties pakrikstyti? Telaimina jus Dievas, aciu, kad estate.

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Visa, kas slegia, jei to dar nepadarėte atneškite į išpažintį. Ten kunigas jau žinos, ką Jums pasakyti, kaip paguosti ar pastiprinti. Svarbiausiai nelikti kaltėje ir klaidinguose Dievo įvaizdžiuose, kad Jis nubaudė ir panašiai. Dievas yra meilė. Jei mes tikrai tuo tikėtume, tikrai kitaip gyventume, priimtume sprendimus.

Jeigu esate krikščionė, tegalite neši savo sūnų Dievo akivaizdon. Sakramentai teikiami tik gyviesiems.

Medicinos mokslas paaiškina, kad sveiko proto žmogus negali atimti sau gyvybės. Teisi Jūsų mama, jog sūnaus liga galėjo  prie to privesti.

Dabar reikia gyventi toliau, tik ne su kalte ir neatleidimu sau. Kas iš to??? Linkiu patirti atleidimą per išpažintį ir maitinti save malda, Dievo Žodžiu, šv. Mišių šventimu. Tai apčiuopiami momentai, kurie padeda mums būti su neregimuoju Dievu. Ramybės.
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...