Kaip sutarti su tėvais, kurių nuomonė skiriasi?

Paklausė Tema: Visi kiti
Laba diena. Rašau, nes nežinau, kur daugiau kreiptis. Man aštuoniolika, esu tikinti, tad pagalvojau, kad galbūt jūs atsakysite ir man padėsite. Užėjo kalba su tėvais apie netradicinės orientacijos žmones ir mano tėvai šiuo atžvilgiu juos laiko iškrypėliais ir panašiai. Bet aš galvoju, juk Dievas jei sukūrė tai toks ir turi būti ar ne? Ir aš labai susipykau su tėvais, kad jie negražiai apie tuos žmones kalba, nes mano vienas iš geriausių draugų yra gėjus ir esu pati mačiusi, kaip ji sumušė, vien dėl to, kad jis kitoks. Todėl pasakiau tėvam , kad jie ir taip patiria daug visko, bet mano tėvai labai supyko ant manęs ir sakė jei noriu tai ir galiu pati tada gyvent su mergina( nes aš pati mergina esu) ir įrodyt, kad jie nėra nenormalūs tėvų nuomone. Noriu paklausti ką man daryti? Tėvų ir savo nuomonės nepakeisiu, bet kaip susikalbėti? Ir ką Bažnyčia sako apie tokius žmones? Juk argi ne visi lygūs ir Dievo mylimi turėtų būti vienodai? Nesvarbu kokia rasė, lytis ar orientacija? Labai lauksiu jūsų atsakymo.

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Kaip ir pati rašėte, tėvai yra kategoriški ir ne Jūsų jėgoms jų nuomonę pakeisti. Bažnyčia homoseksualių asmenų prašo neniekinti, juos gerbti. Bet homoseksualius santykius, gyvenimą kartu Bažnyčia laiko nuodėme, kaip ir heteroseksualių porų gyvenimą kartu nesusituokus ar atsitiktinius lytinius santykius.

Esate tikinti, tad maldoj neškite savo tėvų kategoriškumą ir homoseksulių asmenų patiriamą skausmą jau vien dėl to, kad jie vienaip ar kitaip jaučia.
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...