ar galima to klausytis

Paklausė Tema: Nuodėmė
Garbė Jėzui Kristui.

Neseniai atsitiktinai sužinojau apie puslapį https://ttb.twr.org/, kuriame pagal nuorodą ,,Kelionė Biblijos puslapiais'' galima klausytis įvairių Šventojo Rašto skyrių analizės, paaiškinimų lietuvių kalba. Porąsyk paklausiau Teisėjų, Jozuės knygų komentarų, man jie pasirodė labai naudingi, nes šiaip niekur nerandu Bibliją, ypač Senąjį Testamentą, aiškinančių knygų ar kitų šaltinių, o jų norėtųsi, nes Bibliją skaitydama daug ko nesuprantu, kyla noras mąstyti, gilintis...
Sužinojau, kad šiuos radijo/audio įrašus rengia krikščioniškos medijos organizacija ,,Gerosios Naujienos Centras'', cit. iš jų tinklapio:
,, VšĮ „Gerosios Naujienos centras“ Lietuvoje jau dvidešimt metų gerai žinomas Lietuvos įvairių denominacijų krikščioniškoms bažnyčioms ir bendruomenėms. VšĮ „Gerosios Naujienos centras“ (toliau – tiesiog GNC) savo žinomumą pelnė tuo, jog atrado neartus misijų laukus medijos srityje, kur ir šiandien prasmingai darbuojasi.
GNC buvo įkurtas 1998 metais, veiklą pradėjo 1999 metais susibūrus skirtingų evangelinių bendruomenių atstovams ir pradėjus projektą „Kelionė Biblijos puslapiais“ – John Vernon McGee radijo laidų ciklą''.
Visgi per vienos ištraukos komentarą aiškinantis dvasininkas pasakė ,,būdamas pastoriumi, aš...''. Suabejojau, ar nedarau nuodėmės šio puslapio klausydama. Juk aš, kaip krikščionė katalikė, bažnyčioje sutinku kunigus, o pastoriai, kiek žinau - krikščionių protestantiškų bendruomenių vadovai. Tai gal man nedera klausytis pastoriaus komentarų? Patarkite, ar nenusidėjau, keleto šių laidų paklausiusi? Ar galiu jų klausytis toliau?

Dėkoju Jums už skaitymui skirtą laiką.

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...