Kur patenka mirusiu gyvunu sielos?

Paklausė Tema: Religija
Laba diena. Norejau paklausti, ar gyvunai patenka i dangu po mirties? Jei ne - kodel?

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė

Čia reikėtų klaust Aristotelio:))

gyvūnai neturi dvasinės sielos, todėl kalbėti apie jų patekimą į dangų problemiška. Štai kodėl žmogus, o ne gyvūnas yra kūrinijos viršūnė, sukurtas pagal Dievo paveikslą ir panašumą.

Kita vertus, nereikėtų liūdėti dėl gyvūnų diskriminacijos:)) atpirkimo klausymu, nes Šv. Rašte randame:

Kol 1

23 Tiktai jūs ištverkite tikėjime įsitvirtinę bei įsišakniję ir nesiduokite atitraukiami nuo vilties Evangelijos, kurią išgirdote, kuri paskelbta visai kūrinijai po dangumi[i4] ir kurios tarnas aš, Paulius, esu.

Arba dar viltingesnė eilutė

Rom 8

19 Kūrinija su ilgesiu laukia, kada bus apreikšti Dievo vaikai.[i3] 20 Mat kūrinija buvo pajungta tuštybei,[i4] – ne savo noru, bet pavergėjo valia, – su viltimi, 21 kad ir pati kūrinija bus išvaduota iš pragaišties vergovės ir įgis Dievo vaikų garbės laisvę. 22 Juk mes žinome, kad visa kūrinija iki šiol tebedūsauja ir tebesikankina. 23 [i5]Ir ne tik ji, bet ir mes patys, kurie turime dvasios pradmenis, – ir mes dejuojame, laukdami įvaikinimo ir mūsų kūno atpirkimo. 24 Tuo tarpu mes esame išgelbėti viltimi. Tačiau regima viltis nėra viltis. Jeigu kas mato, tai kam jam viltis? 25 Bet jei turime viltį nematydami, tada laukiame ištvermingai.

 

Visada suprantame, jog Dangus truputi per didelis žmogaus protui ir turėkime nuolankumo išlaukti Dievo vaikų garbės laisvės

Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...