Kaip man krikščioniškai pasielgti?

Paklausė Tema: Visi kiti
Kaip man krikščioniškai pasielgti - bus mokykloj minima meilės deivės Mildos diena ir per lietuvių kalbos pamoką bus minima. Dalyvauti būtina.. Ir aš turėsiu "aukoti" žolynus dedama į degantį aukurą, šalia aukuro dvigubas rombas, kaip tos deivės simbolis, visi sakys priesaiką...

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
indomiai...

paprastesnė išeitis, sakyčia, - neverta kelt bangų. tiesiog prieš visą tą reikalą įsivardink sau, kad nepritari tam kas vyksta ir tiesiog atlieki "spektaklį". o po to padaryk ko iš Tavęs prašo. jei ten kažkam mokykloj pliusą reikia "užsidėt" - tegu dedasi.

kita vertus, situacija šiek tiek priklauso nuo to kelintoj esi klasėj, ir kokia tai mokykla. pastatyt chebrytę į vietą su tokiais "privaloma" - visada geras darbas :) bet čia, kaip sakė apaštalas Paulius - viršum visko turi būti meilė. todėl jei iš viso šito reikalo tebus ginčai ir pykčiai - tada verčiau rinktis pirmą variantą.

aišku, jei to "reikia" motyvas yra maždaug "visi eis, tai kaip čia dabar aš atsiskirsiu?" - na, tada manyčiau vienareikšmiškai atsakymas turėtų būti: "neisiu dėl Kristaus".

taigi, spręsti vis tiek teks Tau :) jei reikės eiti - ramiai eik, širdy nepritardama tam ką išorėje darysi. jei neisi - tada saugokis puikybės, kad nepasikeltum prieš kitus :)))

+
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...