Ką reiškia šuns kaukimas?

Paklausė Tema: Mirtis
Sakoma,kad kai šuo kaukai prikaukia nelaimę, dažniausiai po kurio laiko kažkas miršta iš tos puses į kurią šuo buvo atsisukęs kaukdamas. Pati turiu šitokį šunį. Kaip visa šitą paaiškinti ar šunys nujaučia mirti?  Esu taipogi girdėjusi daugybe paaiškinimu, jog jie mato giltines ir pan... Bet kaipgi yra ištikrųjų?

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Sveiki,

Jūsų šuns nepažįstų, tad sunku atsakyti:) Teko skaityt, kad gyvūnai sunkiai išgyvena šeimininko mirtį ar kad pelės pirmos pabėga iš skestančio laivo, tad apie jūsų šuns numatymus reikia patikrinti praktiškai. Žinome, kad šuns uoslė daug jautresnė už žmogų, gali būti, kad prieš mirtį žmogus skleidžia mirties kvapą. Čia būtų mokslinė hipotezė, kurią reikėtų ištirti.

 

Jūsų klausymas apie giltinę iš prietarų srities. Prietarai kyla iš tikėjimo trūkumo ir įvairių baimių. Man keisčiausi susiję su laidotuvėmis, kurių nesuprantu, keletą paminėsiu.

Niekaip nesuprantu, kam reikia atrišti kojas numirėliui prieš uždengiant karstą.

Taip pat nesuprantu, kam metamos gėlės ir sudegintos žvakės į duobę. Aišku, čia daugiau papročiai, bet prietaringi. Paklausūs, kodėl taip daro turbūt nerastume atsakymo.
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...