Pasiduodu velnio įtakai.

Paklausė Tema: Visi kiti
Garbė Jėzui Kristui.Turiu problemą. Ją nuolat paskatina padaryti piktasis. Kartais aš su tuo kovoju,tačiau būna ir tokių akimirkų,kad pasiduodu malonumui. Nors rodos žinau,kad myliu Kristų, aš Juo tikiu ir pasitikiu, tačiau kodėl nesugebu pakovoti su tuo,kas mane traukia nuo Jėzaus visą gyvenimą...Žinau,kad Dievas davė daug ginklų kovoti, bet aš jau nebesugebu jais kovoti, aš nebeturiu jėgų..nes piktasis taip viską išsiurbia,o paskui palieka jaustis kaltą dėl absoliučiai visko. Ką daryti? Kaip nepasiduoti velnio įtakai? Kai tai padarau, nuolat atrodo,kad Jėzus manęs šį kartą tikrai nepasigailės...paliks visiškai vieną ir aš to nusipelniau...

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Piktasis nesnaudžia, o jūs truputį užmogote ant savigailos. Jėzus myli Jus ir Jums viską seniai atleido, o Jūs verkiate ir liūdite nes netikite tuo. Nekovojate taip pat. Kam kovoti, jei Jėzus manes nemyli, jam atsibodau su savo nuodėmėm.

Atsibuskite ir pakelkite galvą! Gal ir patiriate nemažai pagundų, neretai joms ir pasiduodate, bet nepasilikte liūdesyje, vardan Jėzaus meilės eikit išpažinties. Nuodėmė iškreipia Dievo veidą, bet tai velnio melas. Tad pirmyn. :-)
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...