kaip surasti dieva?

Paklausė Tema: Religija
kaip surasti dieva ,nes kai man buvo18 metu as pazinojau dieva nes mano senele buvo ismokiusi ji pazinti ,as tikejau dievu gerbiau ji mylejau ir jauciau kad jis myli mane ,bet po to as pasikeiciau ir tapau netikintis is dalies, nes aplinkiniai zmones vis kalbedavo apiee kristu lyg jo  is vis nebutu ir man taip atrodo kad  mane pastumejo pradeti daryti nusikaltimus,kurie man atnese tikra pragara tai kalejimo sienas kurios kvepuoja tavo gyvenimu,vietoj to prikimsdama tavo gyvenima ivairiomis taisyklemis kurios priestarauja vienos kitoms ,ir visa nuodemiu bagaza su kuriomis gyvenu iki dabar ,nors ir gyvenu seimynini gyvenima dirbu islaikau seima bet jauciu sios nuodemes mane skandina ,ir salia dievo nerandu o gal as jau per daug nuodemiu padariau kad galeciau  nuodemes atpirkti zemeje ,gal aju mano vieta skaistykloje,ir as esu nurasytas ir mano sansai visi isnaudoti ar vis del to dievas atleidzia bet kurias nuodemes jei tik zmogus nuosirdziai gailisi ir bando ju nebekartoti nors prisipazinsiu kad kai kurios nuodemes nori nenorii jos kartojasi,ir dar karta prasau padekite man susigrazinti buvusi ramu gyvenima su dievu gerais darbais meile kitiems vaikams ir suaugusiems nes viso to noriu ismokinti ir savo vaika,kad jis pazintu dieva ir dievu ir jo darbais ir meile  meile kvepuotu o ne pragaro pagundom ,prasau padekit man .

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Ačiū Jums už atvirumą. Pirmiausia kviečiu patikėti, kad ta pirmoji meilė Dievui, ji niekur nedingo. Kaip pats rašote, ji tiesiog per gyvenimo klyskelius tapo labai sužeista. O gyvenimo žaizdų gydymas, kaip ir realių žaizdų gijimas yra procesas, kuriam reikia daug daugiau laiko.

Išdrįskite susitarti su kunigu pokalbiui. Virtuali erdvė neblogas žingsnis, bet gyvas ir tikras pokalbis akis į akį kur kas produktyvesnis.

Beje Dievo meilė Jums lieka begalinė, koks bebūtmėt. Ir kad vėl norite išgyventi šią Meilę esate teisingame sprendime. Drąsos Jums.
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...