Ar normali santuoka su karjeriste?

Paklausė Tema: Santuoka
Kiek skaiciau atsakymu apie santuoka, man susidare toks ispudis, kad santuokos su moterimi, siekiancia karjeros, baznycia nelaiko normalia. Nes kalbama apie pareiga tureti vaiku ir pan. O as artimiausiu metu ketinu vesti moteri, kuria labai myliu, ir pirma ispudi ji man paliko butent todel, kad yra beatodairiskai savo tikslu siekiantis zmogus. Ji nenori buti tiesiog seimos moteris, save ji mato politikoje, versle. Ji turi tikrai dideliu idealistiniu tikslu, kuriu igyvendinimas atnestu naudos daugeliui zmoniu. Bet jos poziuris i vaikus del to yra kitoks. Ji sako, akd ji myli visus zmones ir nori jiems aukotis, dirbti del ju labo, o vaikas, kuriuo reiketu rupintis, tam tik trukdytu: manau, kad ji teisi. bet ar tokia santuoka tuomet netikra?

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Šiame Jūsų mylimosios aukojimesi žmonėms ir jų labui nematau Jūsų. Auka Jiems, bet ne Jums ir Jūsų galimiemes vaikams. Kad tik nenutiktų taip, jog turėję galimybę susilaukti vaikų ją prarasit ar pavėluosit pasinaudoti...

Prieš santuoką sutuoktiniai klausiami, ar sutinkate pagal Dievo valią susilaukti vaikų ir juos auklėti, kaip liepia Dievas ir Bažnyčia.

Jūs nepasirengę atsakymui TAIP. Nes Jūsų mylimoji "liepia" (gal visai ji neliepia) vaikų neturėti, nes verslas ir politika laukia. O santuokos vienas iš tikslų vaikai (TIKRAI NE APLINK PEČIŲ EILĖS TRYS). Karjera tampa kliūtimi santuokai, nes ji yra samoningas tikslas neturėti vaikų. Ir nors Jūs susituoktumėte bažnyčioje, bet aiškiai keldami į pirmą vietą karjerą, bet ne vaisingumą ir galimybę susilaukti vaikų, tuomet tokia santuoka yra negaliojanti pačiu faktu, aišku iki to momento, kol nuspresit, kad jau laikas turėti vaikų.

Gal gi gerai abu pagalvokit ar verta su tokia mintimi stoti Dievo akivaizdoje, kuris pažįsta Jūsų širdis geriau nei aš, ir meluoti, kad sutinkame pagal Dievo valią susilaukti vaikų, bet galvoje turėti aiškų apsisprendimą daryti karjerą.

Jūsų klausimas labai geras. Ir ne Jūs vieninteliai esate tokioje situacijoje, tad užduodamas tokį klausimą, manau, padėsite ir kitiems kai ką suprasti.

Telaimina Jus Dievas.
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...