ar teisingai elgiuos gimdydama?

Paklausė Tema: Visi kiti
Laba diena, norėčiau sužinoti ar nenusižengiu Dievo valiai pasirinkusi gimdyti savo vaiką. Situacija yra gana kebli, nes vaiko tėvas manęs nemyli, mane kaltina sugriovus jam gyvenimą, tačiau aš vaiką laikau Dievo dovana ir nusprendžiau gimdyti. Ar teisingai elgiuosi? Jo nuomone, aš esu savanaudė, negalvoju apie jo laimę, tačiau manau kad vaikas yra svarbiau, kas šioje situacijoje teisus? Gal galit man patarti..Ačiū už atsakymą.

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Labadiena. Kaip tik gimdydama, o ne žudydama (darydama abortą) Jūs vykdote Dievo valią. Abortas yra sunki nuodėmė užtraukianti ekskomuniką (atskyrimą nuo Bažnyčios) iki asmuo dalyvavęs tiesiogiai ar davęs bent patarimą pasidaryti abortą neatlieka išpažinties.
O kas dėl sugriauto gyvenimo, tai čia jau nėra, ką ir komentuoti. Kažin ar to vyro gyvenime kažkas pastatyta išvis buvo, tad ką čia ir besugriausit.
Jei jau nusprendėte gimdyti, taip ir darykite. Jei vaiko tėvas nenorės padėti, tikiuosi esate pakankamai stipri ir žmogiškai ir dvasiškai ir psichologiškai, kad šį vaikelį užaugintumėte. Likite maldoj už vaiko tėvo atsivertimą. Galgi pasikeis jo mąstymas...

Dievo palaimos.
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...