Jaunavedžių kursų būtinumas ir nuodėmė.

Paklausė Tema: Santuoka
Ar vestuvės neišklausius kursų yra nuodemė? Kokie galėtų būti Dievo priekaištai (po mirties) tokiems sutuoktiniams dėl vedybų neišklausius kursų?
Susijęs su atsakymu į klausimą: Ar galima tuoktis baznycioje nepraejus kursu?

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Jėzus Bažnyčią pastatė ant apaštalo Petro ir pasakė, pragaro vartai Jos (Bažnyčios nenugalės). Taigi, Jėzus pasitiki apaštalo petro įpediniais popiežiais, jų pagalbininkais vyskupais, kurie pirmieji yra atsakingi už mokymą tikėjimo ir moralės klasusimuose. Tad jei Katalikų Bažnyčioje yra nutarimas norintiems susituokti bažnyčioje, vienas iš reikalavimų išklausyti priešsantuokinius kursus. Nesuprantu, kur problema. Gali būti, kadf viskam, kas Jūsų vestuvėse susiję ne su bažnyčia (tai ir vestuviniai apdarai, puotos stalas, vynas, vieta puotai, automobiliai, gėlės, papuošimai ir t. t.) bus skirta daugiausiai dėmesio, nemiegotų naktų, finansinių išteklių, barnių. O dvasinis lygmuo.... Mes viską žinom????? Ateikit savanoriaut į Šeimos centrą, ten tikrai nemažai kreipiasi, kurie mažai ką žino.....

Jėzus norėtų, kad Jūs išlausytumėte kursus, nes Jis pastatė Bažnyčią ant apaštalų pamato. Jei Jėzus Jums neautoritetas, tada nesituokite bažnyčioje. Ramiai priimkit ir pasirinkit teisingai.
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...