GARBE JEZUI KRISTUI. Ar lengva tapti vienuoliu.

Paklausė Tema: Visi kiti
Neseniai teko kelias dienas praleisti vienuolyne , vienuolynas yra katalonijoj (POBLET) Ispanija. Dalyvavau visose misiose, bendravau su vienuoliais,pamaciau kaip jie gyvena , dirba,medziasi man tai labai patiko, nors man vis kazko truko o truko man kasdienio triuksmo prie katro esu priprates. Ar galima ar isvis imanoma priprast prie tokios tylos ir tokios ramybes kuri yra vienuolynuose? As nezinau kaip ten kituose vienuolynuose, bet tame vienuolyne kur as pabuvojau yra griestokas. Po dvieju pokalbiu su vienuoliais man net  pasiule tap vienuoliu vienuolyne, negi taip lengva tapt vienuoliu? Aciu SUDIEV.

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė

Pax et Bonum,

 

Mes savotiškai daromės tolerantiški viskam kas nuodinga: alkoholiui, smurtui per TV ir aišku triukšmui. Priprantam ir po to kai mums trūksta tos "stimuliuojančios medžiagos" jaučiam trūkumą - abstinenciją. Bet taip, tai yra įmanoma gyventi tyloj ir net girdėti tylą triukšme, nes tyloj kalba Dievas. Vienuolynai praktikuoja tylą, kad girdėtų Dievą. Tą praktikuoja ne tik vienuolynai, bet ir visi praktikuojantys krikščionys, kurie nori pažinti Dievo valią.

Vienuolynų Katalikų Bažnyčioje yra įviairiausių. Todėl galima atrasti ir griežtesnių ir mažiau griežtų. Tai priklauso nuo steigėjų intencijos ir charizmos.

Tapti tikru vienuoliu yra neįmanoma tiems, kurie neturi to pašaukimo. Įstoti į vienuolyna tai dar nereiškia pilnai juo tapti. Įstoti nėra sunku. Bet po to yra ugdymo etapai. Visi jie kartu paėmus trunka apie 5-10 metų. Tai vėlpriklauso nuo vienuolyno. Tada ir yra ištiriamas pašaukimas. Po to apsisprendžiama visam gyvenimui.

Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...