Kaip sužinoti ar turi Karmu?

Paklausė Tema: Visi kiti
Manau, jog esu paveldėjusi ne vieną karmą. Esu turėjusi nevieną užtarimo maldą, bet nepastebėjau, kad nuo to kas būtu pasikeite. Mano gimdytoja nevieną kartą lankėsi pas būrėjas, giminėje atliktas ne vienas išvalymas (abortas). Taipogi manau, kad paveldėjau iš savo gimdytojos likimą (daug kas sutampa) Taigi gal galit man kanors patarti?

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė

Pax et Bonum,

Pirmiausia patikėkite, kad kas yra Jėzuje Kistuje yra Naujas Kūrinys: "Taigi kas yra Kristuje, tas yra naujas kūrinys. Kas buvo sena – praėjo, štai atsirado nauja.  O visa tai iš Dievo, kuris mus per Kristų sutaikino su savimi ir davė mums sutaikinimo tarnystę. Juk tai Dievas Kristuje sutaikino su savimi pasaulį, nebeįskaito žmonėms nusikaltimų ir patikėjo mums sutaikinimo žinią. Taigi Kristaus vietoj einame pasiuntinių pareigas, tarsi pats Dievas ragintų per mus. Kristaus vardu maldaujame: „Susitaikinkite su Dievu!“  Tą, kuris nepažino nuodėmės, jis dėl mūsų pavertė nuodėme, kad mes jame taptume Dievo teisumu." (2 Kor 5:17-21)

Tikėjimas karmomis yra NE KATALIKŲ TIKĖJIMAS. Todėl mes esame atsakingi už bedradarbiavimą su Dievu ir taip pat išganymą priimant Jo mums apreikštą tikėjimą.

Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...