Mano panele buvo susituokusi baznycioje, dabar oficialiai issiskyrus per teisma, bet ne baznytiskai, taigi ar galesime tureti ceremonija baznycioje, ar reikia issiktuokti pries Dieva, jei taip, tai kaip tai padaryti ?

Paklausė Tema: Santuoka
Mano panele buvo susituokusi baznycioje, dabar oficialiai issiskyrus per teisma, bet ne baznytiskai, taigi ar galesime tureti ceremonija baznycioje, ar reikia issiktuokti pries Dieva, jei taip, tai kaip tai padaryti ? Ar imanoma issituokti baznytiskai? Ar tai kainuoja?
Ka patartumete daryti ?

Is anksto dekoju.
Anonimas.

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Sudaryti antrą kartą bažnytinę santuoką, kol yra gyvas Jūsų draugės "šliūbaunas"  sutuoktinis yra neįmanoma. Jeigu yra aiškumas, kad santuoka bažnyčioje buvo sudaryta skubotai, nesuvokiant jos esmės, gal kam nors verčiant, ar buvo kokių kitų ardančių kliūčių, tai reikia kreikptis į bažnytinį teismą tos vyskupijos, kurios teritorijoje buvo sudaryta bažnytinė santuoka, kad ji pradėtų tyrimą.

Dėl aiškumo noriu tik patikslinti skyrybos katalikiškoje santuokoje yra negalimos. Tik bažnytinis teismas atlikęs tyrimą gali pasakyti, kad viena ar kita santuoka bažnyčioje yra sudaryta galiojančiai arba ne.

Sėkmės sprendžiant šį klausimą.
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...