Cerkvė ar bažnyčia?

Paklausė Tema: Religija
Esu katalikė, tačiau vis dažniau lankausi provoslavų tikėjimo cerkvėje. Energetiškai jaučiuosi daug geriau cerkvėje nei bažnyčioje. Be to, jų apeigos man labiau priimtinesnės. Kokiu būdu galima keisti Tikėjimą? Kaip į tai žiūri bažnyčios tarnai? Nors, iš esmės, ar svarbu kur ir kokioje vietoje jauti ryšį su Dievu.

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Pirmiausia, krikščionys nieko bendra neturi su energetika. Jei jums energetiškai geriau cerkvėje nei katalikų bažnyčioje, tai pirmiausiai atsisakykite visokių stabų, tokių, kaip energetika ir panašiai, kad galėtumėte sekti gyvai Jėzumi Kristumi. O kai ieškote energetiškai geros savijautos ir vietos, tai gal kur nors ir rasit, tik ar ilgam...Bet ar ieškote Jėzaus?

Antra vertus jums kur geriau gyventi: savo namuose ar pas kaimynę. Pamąstykite nuoširdžiai. Viena moteris blaškėsi po įvairiausius tikėjimus. Vienas dvasinis lyderis (nekrikščionis) pasakė jai:"Bet juk tavo mama ne tas pats, kas kaimynės mama". Taigi ar ne per lengvai norite nebūti katalike. Katalikų bažnyčia turi kur keistis, bet patikėkite turite ir Jūs keisti savo nuomonę apie Katalikų bažnyčią.
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...