Esu ištekėjusi, auginame 3 m. vaiką, netikėtai pastojau, vyras reikalauja aborto, aš nusprendžiau pasilikti vaikelį; labai norėčiau pasikalbėti su kunigu, nes pačiai sunku išlikti tvirtai ir ramiai, ar galiu tiesiog ateiti pas jį pokalbiui, ar viską turiu išsakyti per išpažintį?

Paklausė Tema: Išpažintis
Garbė Jėzui Kristui!
Šiuo metu išgyvenu dideles dvasines kančias, nes vyras reikalauja aborto arba grasina skyrybomis, jaučiu didelį poreikį grįžti prie Dievo, prašyti Jo suteikti man stiprybės, nes realiai jaučiu, kad vyras gali tą savo grąsinimą įvykdyti ir likčiau viena su 2 vaikais :( Tiesiog man labai gėda, nes nesu praktikuojanti katalikė, išpažinties buvau per Pirmąją komuniją (močiutės iniciatyva), t.y. prieš beveik 20 metų (mano tėvai netikintys, tad ir aš bažnyčioje nesilankiau), o per tą laiką esu daug nuodėmių padariusi, net bijau, kad nebūčiau pasmerkta... Ar prieš tai galėčiau tiesiog kreiptis į kunigą dvasiniam pokalbiui, o gal tai būtų tapatu išpažinčiai? Dėkoju Jums už atsakymą.

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Taip galite pasikalbeti su kunigu ne tik per išpažintį, bet ir dvasinio pokalbio tema. Tai labai svarbu, kunigas tikrai jus sustiprins, nas pasielgėt labai motiniškai, ačiū Jums už tai, mano tėvas ir norėjo kad mama su manim padarytų abortą, bet va, ačiū jai šiandien man jau 34m ir dėkoju mamai kad manęs neleido tėvui nužudyti, nors manau jai tuo metu buvo nelengva pasipriešinti. Šiknius mano tėvas.
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...