Kaip atlikti išpažintį, kai tuščios klausyklos, o radus jose nuodėmklausį, žinai, kad tavo išpažintis sutrukdys kitiems laukiantiesiems ją atlikti?

Paklausė Tema: Išpažintis
Garbė Jėzui Kristui!
Kirba du klausimai, kylantys iš vieno taško. Prieš keletą mėnesių pradėjau lankytis savo parapijos bažnyčioje. Anksčiau nei tokio poreikio nejaučiau, nei tos parapijos gyventoja jaučiausi. Tiesiog esu atvykėlė iš mažo miestelio, kur anksčiau bažnyčią sava ir laikiau.
Taigi, "naujojoje" bažnyčioje jaučiuosi kiek nedrąsiai ir nejaukiai, lyg svetima. Labai trokštu atlikti iiiiilgą ir "nuobodžią" išpažintį už visus sąmonės užtemimo metus. Žinau, kad išpažinties klausoma prieš Šv. Mišias, bet, kad ir gerokai anksčiau iki jų nueinu, niekad nematau nei prie kurios klausyklos žmonės rikiuojasi, nei kunigo klausykloje.
Be to, jei kurį sekmadienį ir pasisektų pagaliau "atrasti" nuodėmklausį, yra dar vienas dalykas, kuris mane trikdo. Jaučiu, kad manoji išpažintis turi būti labai ilga, o stovint eilei laukiančiųjų už nugaros, neabejoju, skubėsiu, blaškysiuos, nes manoji išpažintis gali sutrukdyti kitiems ją atlikti. Žinau, kad neįgyvendinsiu, ko taip noriu. Esu jau bandžiusi savo tėviškės bažnyčioje.
Prašau patarimo, kokiu būdu galėčiau ramiai, nieko netrikdoma atlikti išpažintį. Ir ar nebūtų akiplėšiška ieškoti kunigo prieš Šv. Mišias ir prašyti išklausyti, kai jis pats neateina į klausyklą?

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Jūsų teisė prašyti, kad galėtumėte švęsti susitaikinimą, galite susitarti reikiamu metu su kunigu, tikrai nebijokite prašyti, aišku mandagumas nepakenks:)
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...