kiek kartų galima priimti komuniją po išpažinties

Paklausė Tema: Išpažintis
Ar atlikus išpažintį galima priimti komuniją tik vieną kartą? ar nepadarius nuodėmių galima dar keletą dienų priimti komuniją?
Ar žmogus sunkiai nusideda, jei niekada neina išpažinties, bet sako, kad šv.Mišių metu mintyse atsiprašo Dievo už nuodėmes,ir priima komuniją?

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Pax et Bonum,

Mes nesame angelai todėl mums neužtenka viską daryti tik mintimis. Jei žmogus atsiprašo Dievą tik mintimis tada ir komunija turėtų imti tik mintimis. Bažnyčia įsako bent kartą per metus atlikti išpažintį ir priimti komuniją. Čia tam kad visiškai nemirtų žmogus. Tie, kurie samoningai gyvena Kristaus duotą gyvenimą eina išpažinties bent kartą per mėnesį, kad išvengtų sunkių nuodėmių. Netikėjimas Bažnyčia ir Dievu yra vienos iš pačių sunkiausių nuodėmių. Svarbu žinoti, kad negalima imti komunijos esant sunkioje nuodėmėje (pvz. be priežasties rimtos praleidus Sekmadinio Mišias). Taip pat negalima imti komunijos jei yra sąžinės priekaištų imti ar neimti. Tie, kurie dažnai eina išpažinties, dažnai eina ir komunijos, nes vengia sunkios nuodėmės. Net ir neturint sunkių nuodėmių naudinga dažna išpažintis kaip prevencija. Apaštalas Paulius sako "aš noriu kad darytumėte vis daugiau pažangos"
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...