Ar butina ispazintis?

Paklausė Tema: Išpažintis
Laba diena. Teko girdeti, kad pvz vienoje Kataliku baznycioje zmones neina ispazinties, o asmeniskai atsipraso Dievo uz savo nuodemes. Ar tai yra gerai?
Ar galetumete placiau pakomentuoti sia tema, pasakyti savas mintis.

Dekoju uz atsakyma

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Sveiki,

Įdomu, kur randasi ta bažnyčia, kur nešvenčiamas susitaikinimo sakramentas? Patikinu jus - tokios nerastumėte visoje Katalikų Bažnyčioje:)

o žmonių šnekos labai blogas palydovas dvasiniame gyvenime:)

Pateiksiu pavyzdį:

Šalia manęs randasi Palendrių Šv. Benedikto vienuolynas ir bažnyčioje nėra klausyklų, bet broliai mielai priima išpažinties svečių kambariuose, tik reikia paskambinti į duris ir paprašyti.

O paprastas žmogus, nuėjęs į vienuolyno bažnyčią ir neradęs klausyklos, daro išvadą, jog išpažinties sakramentas nešvenčiamas ir tokias kalbas ne iš vieno girdžiu:))

Išpažintis - tai akistata su skaudžia tiesa, kad nuolat bėgame nuo mylinčio Dievo, tad jinai visada reikalauja ryžto ir yra tik tada veiksminga, kai išgyvenamas gailestis, bei išpažįstamos nuodėmės, o tai dažnai skausminga ir nemalonu:))

O mūsų laikotarpis - malonumų vaikymosi metas, tad dažnai žmogus vengia ir stengiasi prasimanyti nebūtų dalykų, kad tik nereikėtų atsiversti ir keisti savo gyvenimo būdo.

Pasakymas: - man nereikia išpažinties - dvasinės mirties ženklas. Tokiam žmogui pirmiausia reikėtų atsivertimo ir Dievo gailestingumo prašyti.

Ir kokia dovana per išpažintį sugrįžti į Bažnyčią į santykį su Dievu, patirti jo besąlyginę meilę ir atleidimą.

 

Man asmeniškai, išpažintis - nuostabios Dievo sutaikinimo dovanos priėmimas ir paguodos šaltinis.

Linkėčiau autentiškumo paieškos ieškokite ir rasite:)
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...