"Efata" bendruomenė.

Paklausė Tema: Religija
Ar bendruomenė "Efata" yra katalikiška? Kokia pagrindinė šios bendruomenės veikla. Noriu žinoti, nes esu praktikuojantis katalikas ir tai man yra svarbu. Ačiū už atsakymą.

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė

Taip, tai katalikiška bendruomenė.

Iš seserų pristatymo:

"Dievo Apvaizdos seserys jau nuo seno Vilniuje kasmet priima po kelias studentes, trokštančias sustiprinti savo tikėjimą ir augti bendruomeninėje patirtyje. Taip pamažu brendo įžvalga, kad šiandienos jaunimas yra tas, kuris ieško autentiško tikėjimo liudijimo, Dievo meilės patirties, saugios terpės, kurioje galėtų atsiverti šiai kelionei. Kita įžvalga, į kurią seserys žvelgia su begaliniu jautrumu ta, kad šiandienos jaunas žmogus yra įkalintas daugelio skaudžių patirčių atsineštų iš savo šeimos ar draugų rato, kuris įtakoja jų autentiškam santykiui su Dievu ir požiūriui į save. Kaip viso to pasekmė - šiandienos jaunas žmogus dažnai išgyvena nepajėgumą laisvai atsiliepti į savo pašaukimo kelią, taip šiame pasaulyje likdamas pasimetęs ir vienišas.

Įvertinus šiuos naujus iššūkius, seserims gimė mintis, kurti studenčių „Efatos“ bendruomenę Vilniuje.

Efata“ – katalikiška merginų bendruomenė, į kurią priimamos merginos nuo 20 iki 30 metų. Šioje bendruomenėje merginos gali gyventi vienerius metus, antriems metams lieka tos, kurios išgyvena troškimą patarnauti ateinančioms naujoms merginoms.

Efatos“ bendruomenės tikslas: kuriant bendruomeninį gyvenimą atsiverti gydančiai Dievo meilei, kuri augina mūsų tikėjimą ir drąsina skelbti Evangeliją.

  • Efata“ – bendruomeninis gyvenimas, kurį merginos kviečiamos sąmoningai priimti kaip Dievo dovaną. Toks gyvenimas yra nuotykis su Dievu ir viena su kita, gyvenant „Efatos“ metus. Per šį laikotarpį merginos mokinasi vieną kitą priimti kaip dovaną, kartu sprendžiant bendro gyvenimo iššūkius. Tai taip pat yra ir džiaugsmas, matant kaip Jėzus mus atveria sau ir kitiems.

  • Kadangi merginų priėmimo į „Efatos“ bendruomenę skaičius ribotas, seserys melsis už visas norinčias, svarstys jūsų motyvacijas ir galimybes. Apie jūsų galimybę gyventi „Efatos“ bendruomenėje seserys būtinai praneš.

    Kreiptis į s. Dominyką mob.tel. +370 64060441 arba rašykite į elektroninį paštą: dasdom@gmail.com"

Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...