Ar tai nuodėmė jeigu bandžiau nusižudyti arba tai padarysiu? Maldauju , atsakykite kas nors . . Noriu atrasti sielos darną ir ramybę . . man 15 metų .

Paklausė Tema: Visi kiti
Garbė Jėzui Kristui . Man 15 metų . Neseniah bandžiau nusižudyti , nes jaučiausi begalo vieniša ir niekam nereikalinga . . ar tai reikia pasakyti kunigui per išpažintį ? po to , dar ilgai galvojau apie savižudybę , tačiau kartą , kai kalbėjausi su kunigu , pajaučiau tokią šilumą , jo akyse pamačiau Dievo meilę . . Nuo tada pradėjau eiti į bažnyčią , giedoti chore . tik bažnyčioje jaučiuosi laiminga ir mylima , nenoriu iš jos išeiti . . Kadangi gyvenu toli nuo bažnyčios (apie 5km) , važiuoju su dviračiu į vakarines mišias , o tėvai labai pyksta ir neleidžia . . patarkit , kaip man nuraminti savo neramią sielą . .

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Jeigu rimtai galvojote apie savižudybę ir net bandėte, būtinai reikia pasakyti per išpažintį, nes tai sunki nuodėmė. Puiku, kad bažnyčioje radot ramybę ir Dievo meilę. Pasistenkite suvokti, kad kiekvienas ir neprivalo Jus suprasti ir pritarti, svarbiausia, kad Jūs pati mokėtumėte suprasti, įvertinti ir atjausti kitus, juk puikiai žinote, kaip tai svarbu. Bandykite susitarti su tėvais, rasti priimtiną išeitį, kažkiek nusileisti ar įtikinti, juk negali abi viena kitą mylinčios pusės amžinai pasilikti pasipūtusios kiekviena su savo teisybe.
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...