Dėl prakeiksmo panaikinimo

Paklausė Tema: Egzorcizmas
Laba diena,
esu tikinti, sekmadieniais lankausi mišiose, kiekvieną dieną ryte ir vakare kalbu poterius ir tikrai pasikliauju tik bažnyčia, todėl noriu Jūsų paklausti, o ne kokių "bobučių" klausyti.
Turime sūnų 28 m ir dukrą 21. sužinojome, kad sūnus jau kuris laikas išgerinėja. Su tuo prasidėjo susijusios problemos, sėda už vairo neblaivus, pykstasi su žmona.
Mano vyras negerentis, na tik švenčių progomis saikingai, aš galima sakyti nevartoju alkocholio, dukra taip pat.
Tačiau su sūnumi jau prasideda problemos, todėl, kad jis nemoka pasakyti ne, nežino saiko ir vis dažniau geria.
Prieš daug metų, kai sūnus buvo mažas, gyvenome mažame miestelyje ir vyras gamino naminį alų. Atėjusi giminaitė, kurios vyras buvo pijokas ir pirkdavo pas mus alų, sviedė pykčio prakeiksmą mums sakydama "lai tavo vaikai bus tokie pat pijokai, kaip mano vyras, jei tu jam parduodi alų".
Šie žodžiai mane labai pažeidė ir praėjus daugeliui metų aš juos prisimenu ir bijau, ar tikrai neegzistuoja prakeiksmai ir ar tai gali būti jo pasekmė mūsų sūnui?
Ką turėtumėme daryti? Aš galvoju, gal nueiti pasikalbėti pas savo parapijos kunigą? Bet informacijos pradėjau ieškoti internete, nes tikiu, kad kunigai tikrai gali man atsakyti, kaip ten su tais prakeiksmais ir galbūt man padėti.
Dėkoju už atsakymą, kurio labai lauksiu.
Susijęs su atsakymu į klausimą: kaip nuimti prakeiksma

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Pax et Bonum,

Atminkime, kad mus gelbėja Jėzus. Jei esame vienybėje su Juo tada mums negali pakenkti jokie prakeiksmai. Nuodėmė pažeidžia arba nutraukia vienybę su Jėzumi, todėl yra reikalinga atgaila. Tai reiškia sugrįžimas visa širdimi ir visu gyvenimu pas Jėzų. Šventąjame rašte yra žodžiai: "Tegul bus tau kaip įtikėjai" su prakeiksmais kartais yra panašiai, priklauso kuo tiki ar Jėzumi, kuris tau atleido ir gina ir saugo ar kažkuo "galingesniu". Šaukitės Jėzaus Kraujo, melskitės litaniją, eikite visa šeima išpažinties, sugrį-kite pas Dievą ir prakeiksmai liausis veikę. Aišku, galite ir reikėtų nueit pasišnekėt su klebonu, kuris jus gali palaiminti ir patarti.
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...