Kaip elgtis su adventistų laikraščiu ?

Paklausė Tema: Visi kiti
Šiandien pašto dėžutėje radau laikraštį ,, Viltie šaltinis" ( Krikščioniškas laikraštis skalbiantis Viešpaties žinią).
Esu krikščionė- katalikė. Kasdien skaitau Bibliją. Tačiau , manau, kad yra žmonių, kuriuos gali šis laikraštis suklaidinti.
Pirmiausia pažiūrėjau kas leidžia laikraštį. Ats. Atsakingas redaktorius Arūnas Čerkesas. El . paštas (.......@adventistai.lt)
Taigi tuoj puoliau ieškoti informacijos, kas tie adventistai. Šiais laikais tai lengva. Supratau iš karto, kad tai kardinaliai kertasi su pagrindiniu kataliko- krikščionio supratimu kas yra Dievas. Plačiau čia nesigilinsiu. Jau esu subrendusi moteris su susiformavusiomis dvasinėmis vertybėmis.
Pirmiausia man kilo spontaniškas noras parašyti jiems ir išreikšti mano pageidavimą, kad jų laikraščio aš nepageidauju gauti.
Paskui suabejojau, juk kam veltis į kontaktą su jais.
O klausimas mano būtų toks: kaip apsaugoti jaunus žmones nuo tokių sektų įtakos? Taip pat labai dažnai į namus pradėjo užsukti jehovos liudytojai. Na apie juos jau kažkaip informacijos turėjau. Manau todėl, kad šeimoje yra garbaus amžiaus senolių. Bijau , kad jiems neužnuodytų ,, smegenų".
2 klausimas, kaip elgtis su tokiais žmonėmis, kai jie įkyriai siūlo savo pažiūras ir kiša savo  literatūrą?

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Mandagiai padėkoti ir uždaryti duris, o laikraštukai tai prakurams, tai koki kumpi suviniot tinka, ar šiaip patiesti vaistažoles džiovinant. Jum tai tik popierius ir jei jie nesupranta ir neša, tai tiesiog elgiasi neapgalvotai. Nebijokit, viskas bus gerai.
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...