tinkamas sprendimas

Paklausė Gabija Spalio 7, 2013 Tema: Visi kiti
Sveiki. Pastaruoju metu mąstau apie tatuiruote ir labai norėčiau paklausti ar galėčiau ant savo kūno išsitatuiruoti kryželį arba vadinamąją žuvį. Aš esu tikinti tad šie ženklai man tikrai reikštų tai kuo aš tikiu - Dievu. Aš labai atsiprašau už tokį klausimą, tiesiog norėčiau sužinoti ar taip nepadaryčiau kokios nors klaidos. Labai lauksiu atsakymo.

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Arūnas Spalio 11, 2013

Sveika Gabija,

 

Tatuiruotė - tarsi pasakymas, kad mano kūnas priklauso man ir darau ką noriu, o iš tikro nėra taip.

Ps 139

14 Šlovinu tave,

nes esu nuostabiai padarytas.

Tavo visi darbai nuostabūs, –

tai žinau labai gerai.

Esame kviečiami savo gyvenimu ir kūnų šlovinti ir atnešti garbę Dievui. O bendradarbiaujant tavo tėvams Kūrėjas sukūrė tave ir neturėtų nieko tavo kūnui trūkti:).

Jei gali nedaryk tatuiruotės, čia būtų mažų mažiausiai nesusipratimas, nes tatuiruočių darymas susijęs su savo statuso pabrėžimu, bei norimų galių gavimu.

O būdami krikščionimis - esame kviečiame nesigirti niekuo nebent Jėzumi Kristumi ir tai nukryžiuotu:).

Ef 6, 10 " Pagaliau būkite tvirti Viešpatyje ir jo galybės jėga. 11 Apsiginkluokite visais Dievo ginklais, kad galėtumėte išsilaikyti prieš velnio klastas. 12 Mes grumiamės ne su krauju ir kūnu,[i3] bet su kunigaikštystėmis, valdžiomis, šių tamsybių pasaulio valdovais ir dvasinėmis blogio jėgomis dangaus aukštumose. 13 Todėl imkitės visų Dievo ginklų, kad galėtumėte piktąją dieną pasipriešinti ir, visa nugalėję, išsilaikyti. 14 Tad stovėkite, susijuosę strėnas tiesa, apsivilkę teisumo šarvais 15 ir apsiavę kojas ryžtu skleisti taikos Evangeliją. 16 O svarbiausia, pasiimkite tikėjimo skydą, su kuriuo užgesinsite visas ugningas piktojo strėles. 17 Pasiimkite ir išganymo šalmą bei Dvasios kalaviją, tai yra Dievo žodį. 18 Kiekvienu metu melskitės Dvasioje visokeriopomis maldomis ir prašymais. Be paliovos budėkite, malda užtardami visus šventuosius 19 ir mane, kad kai atveriu lūpas,[i4] būtų man duota drąsiai skelbti Evangelijos paslaptį, 20 kurios pasiuntinys esu ir būdamas kalinys, – kad turėčiau drąsos kalbėti taip, kaip privalau kalbėti."

Užduoti Klausimą

Temos


...