Kur tie kiti dievai jei yra tik vienas dievas visims nepriklausomai nuo religijos? Ar manote kad lietuvius kure Kristus, o musulmonus Alachas, o kriškaitus Krišna? O Lietuviai seniau buvo pagonys, tai kas juos kūrė gal Perkūnas? Ar čia nėra vieno ir to paties vieno Dievo kūrėjo vardai?

Paklausė Tema: Religija
Klausimas yra dėl pirmo Dievo isakymo.
Kur tie kiti Dievai jei yra tik vienas Dievas visiems nepriklausomai nuo religijos? Ar manote kad lietuvius kure Kristus, o musulmonus Alachas, o kriškaitus Krišna? O Lietuviai seniau buvo pagonys, tai kas juos kūrė gal Perkūnas ar visdelto Kristus? Ar čia nėra vieno ir to paties vieno Dievo kūrėjo vardai?

Labai keistai atrodo kad krikščionybė teigia kad krikščionys yra lygesni už kitus pasaulio gyventojus. Dažniausiai dėl to karai kyla istorijoje, o karas kažkaip nepanašu kad tai yra pagal Dievą.

Planeta ir žmonės egzistuoja milijonus metų kai Kristaus nebuvo. Ar manote kad tais laikais ir tose isivysciusiose civilizacijose, kurių miestus atkasa, žmonės nepažino Dievo?

Senai galvoju apie šiuos klausimus, gal galima būtu su Jumis padiskutuoti apie tai el. paštu? Būčiau dėkingas :)
Susijęs su atsakymu į klausimą: Ar katalikams galima kartoti mantras

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Yra vienas Dievas, kuris sukūrė visa, kas tik egzistuoja, taip pat visa, apie ko buvimą žmogus dar nežino. Žmonės nuo žmonijos pradžios ieškojo Dievo, skirtingai jį pažindami, įsivaizduodami ir garbindami. Iš to kilo skirtingos religijos savitais mokymais apie pasaulį, Dievą ir žmogaus ryšį su juo.

Pats Dievas senovės laikais apsireiškė Abraomui, iš kurio kildino Žydų tautą, vadinamą Išrinktąja, nes pažadėjo iš jos kildinti savo Sūnų Jėzų (graikiškai Christos - Kristus). Šią tautą Dievas nuolat mokė, per pranašus jiems atskleisdamas tiesas apie save. Atėjus į pasaulį Dievo Sūnui Jėzui Kristui, buvo užbaigtas Dievo apreiškimas žmonėms apie save ir įsteigta Kristaus Bažnyučia.

Todėl krikščionybė yra vadinama Apreikštąja religija (Žydai - Judaizmas - priėmė tik dalį Apreiškimo iki Kristaus), o visos kitos religijos - natūralios, kilusios iš to, ką žmonės sugebėjo apie Dievą išprotauti be apreiškimo.
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...