Minciu poveikis

Paklausė Tema: Išpažintis
Labas vakaras,kai isskyriau su mylimu zmogumi,bei suzinojau,kad jis jau turi kita zmogu,mintyse pradejau linketi visko,tiesiog soko busenoje buvau..
Niekada netikejau,jog mintys turi galia,taciau,kai  eme pildytis palinkejimai,tiek geri,tiek blogi,supratau,kad tokiais dalykais zaisti negalima.Nes tai pildosi bumerangu...
Kartais tai padarome afekto busenoje.
Is tiesu labiai gailiuosi,meldziuosi nuosirdziai,prasau Dievo,kad palaimintu,tuos zmones,kuriems prilinkejau negeru dalyku,kad man sektusi,kasdien tai nuosirdziai darau,net asaros akyse nesuvaidintos.
Meldziuosi kaip moku,is sirdies,sava malda ,i baznycia neinu,nes tikiu,jog dievas mane isklauso,ir taip man atleis nuodemes.
Ar pakanka to,as tiesiog nenoriu eiti pas kunifga

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Šventajame Rašte  kalbama apie palaiminimo (maldos) ir prakeikimo galią prašymo prasme: melsti Dievą ir išmelsti kažkam palaimos, arba prašyti, kad palaimą atimtų, už blogį atlygintų, taip pat kreiptis į piktąsias dvasias, kad jos kažkam kenktų. Gerai darote, kad palinkėjusi blogio, tuos linkėjimus atmetate ir prašote palaimos. Tik blogas žmogus sąmoningai kviečia tamsą.

Jūsų nenorą melstis su Bažnyčia ir priimti sakramentines malones galima suprasti kaip individualios pakraipos krikščionybę, kai tikima Dievą ir Kristų, bet atsisakoma tikėti taip, kaip moko Bažnyčia, pasirenkant iš jos skelbimo, tai kas individualiai priimtina arba susikuriant savąsias tikėjimo tiesas. Be to, lyg ir nepripažįstate Bažnyčios dvasinės valdžios.

Tokiu atveju nesate pilnoje vienybėje su Katalikų Bažnyčia tikėjimo, bažnytinio pavaldumo ir sakramentų srityse. Panašu, kad išreikšdama prieštaravimą Bažnyčiai, jos visiškai neatsisakote, ieškote patarimo. Nepaisant Bažnyčios tarnų kunigų ir visų tikinčiųjų klaidų ir nuodėmių, pati Bažnyčia visada pasirengusi Jus priimti su dieviška malone ir žmogiška šiluma.
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...