Dvasinis pokalbis

Paklausė Tema: Išpažintis
Sveiki,

Nors esu krikštyta ir priėmusi pirmąją komuniją, daug metų nepažinojau, o gal nenorėjau pažinti Jėzaus, jį sutikau visai neseniai, kai išsikrausčiau gyventi į kitą šalį, ir tai perkeitė visą mano gyvenimą, pradžioj vidinį, o palaipsniui ir išorinį.. Suvokiau daugybę klaidų ir nuodėmių apie kurias noriu pasikalbėti, noriu leistis į tikėjimo pažinimo kelią per maldą, per sakramentus, bet daug ko nežinau, nežinau nuo ko pradėti ir neturiu ko paklausti, nes nėra mano šeimoje ir artimiausioje giminėje nei vieno tikinčio žmogaus...  taip būtų gera, jei galėtų padėti tuo keliu žengti kunigas - dvasios tėvas.
Šalis, kurioje gyvenu yra krikščioniška, bet nekatalikiška, be to ir kalba svetima, lietuvių čia sąlyginai nedaug, tai lietuvių kunigo, į kurį galėčiau kreiptis, irgi nėra. Grįžtu į Lietuvą porą kartų per metus, bažnyčių mieste daug, nepažįstu jose tarnaujančių kunigų, nežinau kur eiti, nežinau ar užsienio lietuviai, išsiregistravę iš šalies, turi savo parapiją..  Tokia ta situacija. Būčiau dėkinga už bet kokį patarimą šiuo klausimu, nes nors ir būdama su Jėzumi, net ir sunkiausiomis minutėmis nebesijaučiu vieniša, tačiau būnant be tikėjimo brolių ir seserų labai lengva pasimesti.

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Asmeninės rekomendacijos duoti niekas negali. Jums belieka stengtis paskaityti dvasinės literatūros, bandyti kokį klausimą užduoti internetu, atvykus į Lietuvą, pasiklausyti, ką Jums kalba kunigai per išpažintį, galima jos metu ir tiesiogiai kokio dalyko paklausti, jei tik netrukdo kitiems: matydamas ilgą eilę žmonių joks kunigas į nebūtinas kalbas nesileidžia. Svarbu, kad ieškote, tikrai surasite.
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...