Ar mane apsėdo Demonas?

Paklausė Tema: Šventieji
Buvau tikinti dievu,bet jis man niekada nepadėjo. Nusprendžiau paprašyti pagalbos pas Šėtoną. Jis man padėjo. Nuo to laiko savo siela prižadėjau atiduoti jam. Ką reikėtu man padaryti,kad pats Liuciferis mane apsėstu? O gal mane jau apsėdo demonai? Norėčiau su jumis susisiekti kur nors asmeniškai ir daugiau pasikalbėti. Negaliu liesti šventu daiktu nes prasideda isterija. Nervinuosi kai esu aplaistoma švento vandens. Mano mama  dėl manęs pergyvena,nes tiki dievu.

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
"Buvau tikinti", tai dabar lyg ir netikite? Kodėl tada kreipietės atsakymo į Bažnyčios kunigą? Kokiu tikslu liečiate šventus daiktus? Kam jums švęstas vanduo?

Tačiau mano darbas ne uždavinėti klausimus, o atsakyti Jums:

Dievas jums davė bent jau gyvybę ir nuostabų pasaulį, kuriame gyvenate, davė tėvus ir turtingą šalį, kurioje yra duonos, elektros ir galimybę naudotis internetu. Davė žmogišką širdį ir gyvenimo džiaugsmo. Ką dar Jums liko skolingas, kiek ir už ką?

Piktosios dvasios, skirtingai nuo Dievo, Jūsų nekenčia, o dovanas dalija dėl tos priežasties, dėl kurios kabinamas sliekas ant meškerės kabliuko arba dedamas sūris į pelėkautus.

Norint atsiverti Dievui, reikia širdį atverti meilei, šito nesugeba tik nematanti kito ir tik į save įsimylėjusi širdis. Tikiu, kad subręsite ir praregėsite. Nemylėdamas žmogus ir pats tampa niekam nereikalingu ir dėl to kenčia. Tikiu, kad to nesakydama, mokate mylėti ir norite būti reikalinga ir mylima, todėl ir kreipiatės į Bažnyčią, kurioje gyvena Dievo meilė kiekvienam, ir asmeniškai Jums, o ne pas kokius satanistus.

Linkiu labiau subręsti žmogiškoje brandoje, praregėti artimą meilės žvilgsniu ir Dievą - tikėjimu.
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...