Kaip manote, ar Popiežė Joana iš tiesų egzistavo?

Paklausė Tema: Šventieji
Ar neigiate jos buvimą? Ar moteris vis dar atrodo naudinga tik vaikams gimdyti, o jos smegenys atvirkščiai proporcingos gimdai? Norėčiau plačios diskusijos apie tai.

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Iš tiesų palietėte dvi temas. Šventasis Raštas ir Bažnyčios mokymas aiškiai ir nedviprasmiškai kalba apie moters kilnumą kaip žmogiško asmens, pagarbą jai, kalba apie moterų nuveiktus svarbius dalykus išganymo istorijoje. Jeigu iš tikro taip manote, kaip parašėte apie moteris, tikrai vertėtų bent kiek pasidomėti Bažnyčios mokymu, kad išsivaduotumėte iš tokios tamsybės.

Popiežės moters (Joanos, yra minimi ir kitokie vardai), klausimu domisi istorinių sensacijų ieškotojai. Jokių tikrų liudijimų, kad tokia buvo, iki šiol nerasta, tik kažkokiame nebažnytiniame rašte dviprasmiška užuomina, kad taip galėjo būti. Popiežius Jonas Paulius II atvėrė Vatikano archyvus, leisdamas jais laisvai naudotis visiems mokslininkams. Manau, kad jei dokumentų, patvirtinančių šią hipotezę būtų surasta, visas pasaulis apie tai labai greitai ir labiai išsamiai sužinotų.
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...