Krikščionims nedraudžiama užsiimti bet kokiu padoriu verslu, veikiant dorovingomis priemonėmis. Kalbant apie prekes, susijusias su lytiškumu ir kontracepcija, praktiškai yra sunku neperžengti ribos iš doros į nuodėmę. Nuodėmės "materija" čia būtų bendradarbiavimas kitų žmonių nuodėmėse, skatinimas, pritarimas ir palaikymas.
Čia reikėtų pastudijuoti, ką leidžia ir ką laiko nuodėme Katalikų Bažnyčia kontracpcijos ir lytinio gyvenimo srityse, tada atitinkamai koreguoti verslą (asortimentą?). Jeigu versle liktų kažkas, kas aprūpina, pateisina ar palaiko nuodėmę, toks verslininkas negali gauti išrišimo per išpažintį (2, 3 ir 5 Atgailos sakramento neišpildomos dalys) ir negali priimti Komuniją. Negalėdamas pilnai dalyvauti Bažnyčios sakramentiniame gyvenime, šioje srityje tampa su ja nepilnai vieningas ir dėl to netenka teisės atlikti kai kurių funkcijų Bažnyčioje, pavyzdžiui, būti Krikšto ar Sutvirtinimo tėvu.
Pasiteisinimas, kad žmonės vis tiek pirks ir naudosis, gali būti taikomas bet kokioms nuodėmėms ar nusikaltimams, patys mes būname išteisinti vien tada, kai asmeniškai atsiribojame nuo tokių veiklų.