Tikėti konkrečiai kažkokia religija yra per daug kvaila ?

Paklausė Tema: Religija
Žinant, kad Lietuvoje krikščionybei yra virš 600 metų ir tiek pat metų mes tikim Kristų o mūsų sąmonei "įdiegtas" konkretus Dievas. Nors prieš tai buvom Pagonys ir tikėjom kitais Dievais. Ir pav. susiklosčius tam tikrai situacijai mes pradėtume tikėti Induizmu, Judaizmu ar  ....  ir tada sakytume, kad yra ir reinkarnacija, ir gyvūnai turi sielas ir t.t. Ar jūs nemanot, kad tikėti konkrečiai kažkokia religija yra per daug kvaila ? Juk jei kūrėjas davė mums protą atskirti gėrį nuo blogio taip ir turime gyventi o ne melstis tam tikrai religijai, paveiksliukams, kryžiams ir t.t. t.t ?
Susijęs su atsakymu į klausimą: Ar bažnyčia pripažįsta reinkarnaciją?

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Na toks savo proto išaukštinimas yra tikrai gražus, bet deja perdėtas. Juk gerai žinote, kad toks nepajėgus tas žmogus savo jėgomis būtent tiek ir pilnai atskirti gera nuo blogo, tiek ir atskyrus pasirinkti gera.... reikia verkiant pagalbos iš Dievo.

Jūs tikite Kūrėju ir šaunu. Na, o vadovavimasis Kūrėjo mintimi, dėl ko jis mus sukūrė ir yra galiausiai religinis veiksmas, kurio negali išvengti.

Kitas dalykas yra: žmonių patričių ir proto pagalba atrastas religingumas pasireiškiantis visame pasaulyje įvairiomis religijomis ir paties DIevo inicijuotas Apreiškimas tam ilgamečiam ieškojimui užbaigti, tai yra krikščionių tikėjimas, kuris galiausiai parodo tikrąją tiesą apie Gyvąjį Dievą ir vienintelį Kelią, o tai yra  JĖzus pas Jį.
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...