Kriksto tetis.

Paklausė Tema: Krikštas
Sveiki. Likau vienisa mama kuri auginu 10men suneli. Labai labai noriu ji pakristyti,nes sventai tikiu jog po Kriksto jis bus ramesnis,ir gaus savo angeliuka kuris ji saugos. Bet turiu problema,nerandu kristo tecio. Zinau,sakysit negali buti,bet tikrai taip yra. Jokiu pusbroliu,jokiu artimu draugu (vyru). Gal ir atrasciau koki pusiau pazystama,bet nenoriu,nes negrazu paskirti vaiko kriksto tevu tuo,kurio net vaikas bijo ar nemate. Ka galetumete patarti? Kad mano sesuo bus kriksto mama tai tikrai zinau.
O antras klausimas,ar kunigas labai smerkia atejusia mama kuri nori pakrikstyti vaika suzinojes jog vaikas neturi tecio? Nes man del to labai negera ir geda jog vyras mus paliko. turbut juk per kriksta jis kazko paklausia pastebejes jog tecio nera?
Pagarbiai,
Agne

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė

Piktasis kunigas greičiau pagalvos, kad vaikas tėtį vis tik turėjo, o netekti galima ne tik tėčio, bet net ir Dievo, kai per Krikštą, Komuniją ar kitus sakramentus jį suradęs, vaikelis tikėjimo nemokomas, melstis nepratinamas, į bažnyčią nevedamas, bet atiduodamas į bedieviškos aplinkos įtaką. 

Kan. 873         Leidžiama kad būtų tik vienas krikštatėvis ar krikštamotė arba krikštatėvis ir krikštamotė kartu.

Kaip matote, užtenka vienos krikštamotės, kurią geriausia pasirinkti ne pagal giminystę, o pagal nuoširdų, uoliai praktikuojamą tikėjimą, kad galėtų realiai padėti Jūsų vaikeliui susidraugauti su Dievu.

Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...