ar galima apleisti savo vaika?

Paklausė Tema: Visi kiti
padekite, man 19m. turiu suneli 2,m.
esu nesusituokusi.  gyvename su tevais, bei dar mano 3 broliais seserim.
su Dievo pagalba ir jo malone pabaigiau vidurine mokykla.
taipat visa ta laika galejau pati su nedidele mamos pagalba buti su suneliu, labai ji myliu.  o dabar istojau i aukstaja mokykla.  
mano mama studijuoja neakivaizdiniu, ir turi sergancia savo mama kuriai nuolat reikia papildomu ranku. niekur nedirba. taciau  jos nervai labai silpni, ir jai per akis darbu kuriuos daro.

taigi klausimas- ar yra zmogiska (mama pati siulo)  palikti jai sunu ir paciai studijuoti. didziaja laiko dali atiduodant studijom ir darbui.  bet mamai uzkraunant vaikuti.( mane labai smerktu tevas ir broliai)  ar tureciau ji atiduoti i vaiku darzeli, ko nei as nei mama nenorim. (jis labai daug serga ir ne tik del to).   o galbut isvis tureciau niekur nebesimokyti, ir buti tik mama?

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Panašu, kad tėvo ir brolių priešinimasis Jūsų planui kyla iš pasąmoningos baimės, kad vaikelio auginimas atims iš jų mamos dėmesio dalį, taip dažnai būna. Žmogiškumo požiūriu tinka, kad šeimos viduje jos nariai padeda vieni kitiems siekiant mokslų ar kitų gyvenimo aukštumų. Iš katalikiškos moralės pusės palikti vaikelį mamai ir mokytis nuodėmės nėra, jei tik ji pakels, įvertinant aplinkybes, kad tėtis ir broliai vietoje pagalbos tikriausiai ją žlugdys savo priekaištais.
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...