Kaip pasielgti su vogtais daiktas?

Paklausė Tema: Visi kiti
Norėjau pasiklausti kaip pasielgti tokiu atveju: draugė dirbo darbą, daiktų rūšiavimo, kiekvieną dieną parsinešdavo iš darbo visokių daiktų, papuošalų ir pan. nežinau ar visada viršininkas leisdavo, bet kai kurie tai tikrai buvo slapta išnešti. Man irgi jinai visokių papuošalų padovanojo, ankščiau net nekreipiau dėmesio ar čia gerai ar blogai, bet dabar nežinau ką su jais daryti, ar išmesti, ar gal parduoti ir pinigus kur nors paaukoti?
Ir taip pat dar norėjau pasiteirauti, ankščiau nešiodavau visokius iššaukiančius rūbus, trumpus sijonėlius ir pan. daugiau nebeketinu jų nešioti, tai ar man juos irgi galima parduoti, ar geriau išmesti? Ar parduodant nesiskaitys kad papiktinu kitą žmogų?
Ačiū už atsakymus.

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Kadangi papuošalus priėmėte kaip dovaną, o ne kaip vogtus daiktus, neįsisąmonusi, kad galėjo būti bendrininkavimas nuodėmėje, tai galite jų įsigijimą laikyti teisėtu ir naudotis, kaip savais. Jei pardavusi pinigus panaudosite geriems darbams, labai kilniai pasielgtumėt. Savo iššaukiančius drabužius taip pat galite laisvai parduoti, nes tame jokio tiesioginio ar aiškiai išreikšto įvedimo į nuodėmę nėra.
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...