keletas klausimų apie nuodėmes

Paklausė Tema: Visi kiti
Garbė Jėzui Kristui!

Turiu jūsų keletą klausimų

1. Ar lytinių organų lietimas nesiekiant malonumo yra nuodėmė?

2. Dievui esu pažadėjusi labai stengtis taisytis, bet praėjus trumpam laiko tarpui suklumpu kažkokiame dalyke dėl žmogiškojo silpnumo. Ar tai jau yra pažado Dievui sulaužymas?

3. Kas yra plepumas? Esu pasiryžusi vengti plepumo, nes žinau ,kad Dievas nekalba plepiai sielai, bet niekaip nepavyksta to suvaldyti,nes nežinau kada bendrauju su žmonėmis ,o kada tampu plepi. Kaip jausti tą ribą tarp plepumo ir bendravimo?

4. Kas yra rūstumas? Pavyzdžiui jeigu susierzinusi pasakau, kad taip elgtis negerai arba supykstu kai su manimi elgiamasi neteisingai ir nepasitenkinimą išlieju žodžiais tai jau yra rūstumas?

5. Jeigu pridengiau neteisingą elgesį dėl to kad jeigu nebūčiau to padariusi namuose būtų buvę pykčiai ar padariau nuodėmę ?


Ačiū už nuoširdų atsakymą bei kantrybę:))

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
1) Tai nėra nuodėmė.

2) Svarbu, kad stengiatės, kovojat, tvardotės. Kovą galite pralaimėti jau kitą dieną ar net po valandos. Bet kur kas svarbiau, kad savyje turite ryžtą taisytis ir to siekiate. Jei pažadėtumėte taisytis, bet nedėtumėte jokių pastangų ir vėl nusidėtumėte, tuomet tai tikrai pažado sulauzymas.

3) Taip ir lieka neaišku, ar jus plepi ar ne.  Paprastai  plepus žmogus kalba, kad kalbėtų, kalba apie kitus, mažai  apie save, Paklauskite savo draugų, artimųjų, ar jiems atrodo, kad Jūs esate plepi. Gal visai esate nuoširdi pašnekovė. Gali būti kad, neva, daug maloniau plepėti su kažkuo, o apleidžiate kokias nors savo pareigas ir darbus. Taigi stebėkite save ir savo kalbą.

4) Nesate rusti, bet Jumyse pasireiškiančios savybės veda į tai. Su tuo taip pat reikia kovoti. Prieš norint kažką piktai pasakyti ar pamokyti, geriau pasakykite sau:"Palauk, nesinervink, pasakyk ramiai, nepakeltu tonu". Pyktis beje nėra nuodėmė ir kartais galime būti supykdyti labai teisėtai. Bet turime mokėti ir valdyti pyktį. Nesistengti į pyktį atsakyti pykčiu.

5) Ankščiau ar vėliau mūsų nuslėpti blogi darbai išeina į dienos šviesą. Tai nėra gerai, jog padariusi kažką blogo nuslepiate. Taip elgiammės, neva, dėl "šventos ramybės",  kaip sakoma liaudyje. Bet sutikite, ramybė tikrai nėra šventa. Kuo labiau mokėsime pripažinti, kad esame netobuli, atsiprašyti, kad kažką pridirbome, tai gali būti, kad visai nesulauksime kažkokių baisių kaltinimų ir nusivylimų. Pripažinimas, kad esame silpni kaip tik rodo mūsų vidinį tvirtumą ir norą keistis.

Tikiusoi atsakymai aiškūs. Ačiū už kantrybę skaitant. :)
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...